Wspinaczka rekreacyjna

Wspinaczka rekreacyjna


Zapraszam na rekreacyjną wspinaczkę w skałkach na Jurze. Nie jest wymagane żadne doświadczenie. Kładę nacisk na to by wspinanie dla każdego kończyło się sukcesem i satysfakcją oraz, by było zabawą. Oczywiście, podstawową regułą jest bezpieczeństwo uczestników. 

 Organizuję rekreacyjne zajęcia wspinaczkowe:

· Wspinanie partnerskie z 1 osobą – wspinaczki rozłożone na cały dzień i swoją trudnością oraz charakterem dostosowane do klienta 
 · Grupowe wyjazdy w skałki – np. dla klas szkolnych, grup przedszkolnych, dla harcerzy. Dzieci wspinają się będąc asekurowane przez instruktora.
 · Rodzinne pobyty w skałkach – dorośli i dzieci uczą się wspinaczki i asekuracji i spędzają kilka godzin na wspinaczce po łatwych drogach. Grupy maksymalnie 6-osobowe.

Dla kogo: Dzieci od 5 lat, dorośli do 105 lat. Zapewniam sprzęt asekuracyjny. Trzeba zabrać ubranie luźne, elastyczne oraz dopasowane buty (nie muszą być wspinaczkowe).

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa (AWF Poznań 2002 r.), wspinam się od 1988, w skałach, w Tatrach, czasami w górach wysokich. Prowadziłem jako instruktor wiele grup dorosłych i dzieci, a ostatnio: sekcję wspinaczki w Szkole Podstawowej w Sance, zajęcia wspinaczkowe w Centrum Kultury i Sportu Krzeszowice, zajęcia wspinaczki rodzinnej w ramach projektu „Jura - wspinam się bezpiecznie” w Speleoklub Olkusz, wspinaczkę rekreacyjną dla dzieci w projekcie Fundacji Wspinka.

Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się ze mną:
 tel. 725 937 947
wspinanie@pasiekautytusa.pl 
 aktualności: www.facebook.com/WspinanieKrzeszowice 

 Zapraszam Tytus Woźniak


Regulamin wspinaczka instr. Tytus Woźniak

Pobierz Plik:

(regulaminwspinaczkainstr.tytuswoniak.pdf)

Pasieka u Tytusa (c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone