Miody na przedwiośniu

Aktualna oferta miodów w słoikach 0,9 l czyli 1200 g: 
- Akacjowy 60 zł 
- Spadziowy 75 zł 
- Gryczany 65 zł 
- Wielokwiatowy 45 zł 
- Wrzosowy 95 zł 
- Rzepakowy 45 zł 
- Pyłek pszczeli 40 zł (0,9 l - 540 g) 

Wszystkie miody są o tej porze roku naturalnie skrystalizowane. Jeśli potrzebny jest któryś płynny, to proszę o info. 
Zakupy w pasiece w Krzeszowicach (płatność gotówką lub kartą).
Wysyłam też paczkomatem. W paczce wysyłam do 4 szt. miodu. Koszt paczki to 9 zł. 
Przy zamówieniach wysyłkowych jest przedpłata na konto. 

Zapraszam. Tytus Woźniak😃

Poniedziałek, Marzec 22, 2021, 09:13 | Brak komentarzy »

Pyłek pszczeli - wspieramy odporność na wiosnę😀🌄☀️


Pyłek pszczeli jest mniej znanym produktem pszczelim, lecz jeszcze cenniejszym od miodu. Ziarna pyłku są zbierane przez pszczoły z kwiatów, sklejane w małe kuleczki, znoszone do ula i przeznaczane do karmienia potomstwa, jako główne źródło białka🌻🌼🏵️
Dla człowieka, pyłek jest w pełni przyswajalny i wartościowy ze względu na zawartość wszystkich niezbędnych aminokwasów. Zawiera także mikroelementy i witaminy. Polecany dla osób osłabionych przebytymi chorobami, a także w profilaktyce dla osób potrzebujących wzbogacenia diety łatwostrawnym białkiem. 🥣😋
Spożywanie pyłku: 1-2 łyżeczki pyłku zalać ciepłą wodą (1/2 szklanki), pozwolić na rozpuszczenie się, zawiesinę rozmieszać i wypić. Atrakcyjnym sposobem podawania pyłku jest dodawanie go do płatków śniadaniowych, jako posypka do lodów i innych deserów, mieszanie pyłku z miodem😍
Pyłek pszczeli jest dostepny na mojej aukcji na Allegro. Tutaj znajdziesz rowniez oferte sprzedazy miodow spadziowego i nawlociowego:
https://allegro.pl/uzytkownik/PasiekauTytusa

Oczywiscie pylek i w/w miody sa dostepne w pasiece w Krzeszowicach (plus koncowka miodu lipowego, wielokwiatowego i wrzosowego)
Zapraszam, Tytus😀


O PASIECE U TYTUSA

Produkty pszczele pochodzą z własnego gospodarstwa pasiecznego prowadzonego przez Tytusa Woźniaka. Pasieka oferuje różne odmiany miodów:
akacjowy,
nawłociowy, 
gryczany,
lipowy,
rzepakowy, 
spadziowy (liściasty i iglasty),
wielokwiatowy,
wrzosowy.

 Pracownia pszczelarska posiada pozwolenie na sprzedaż bezpośrednią własnych produktów o numerze 12065629. W gospodarstwie zastosowano najwyższe standardy pozyskiwania, przechowywania oraz sprzedaży miodu i pyłku. 

 Pasieka jest położona w Krzeszowicach (Powiat Krakowski), u stóp Bartlowej Góry i graniczy z Parkiem Krajobrazowym Dolinki Krakowskie. W pasiece można ponadto zwiedzić ogródek roślin miododajnych, zapoznać się z życiem pszczół (w uliku demonstracyjnym), obejrzeć zachowane stuletnie ule oraz zaznajomić się z tradycjami bartnictwa (kłody bartne zasiedlone i pokazowe).

Zobacz aktualności na Facebooku (bez konieczności logowania się):
Pasieka u Tytusa (c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone